biurko marte dąb bielony
Nr kat. 100495263
opis produktu
Biurko Marte dąb bielony to minimalistyczny model, którego prosta i powściągliwa forma doskonale odnajdzie się w przestrzeniach nowoczesnych, skandynawskich, rustykalnych, japandi oraz eklektycznych. Powyższy mebel do gabinetu oraz biura prezentuje jasny i bielony odcień drewna. Biurko wyposażone w dwie funkcjonalne szuflady na lekkich i stabilnych prowadnicach powstało z płyty fornirowanej oraz płyty laminowanej. Oferowany model wniesie do wnętrza wizualną lekkość, naturalny i ponadczasowy styl, a także wygodę użytkowania. Wymiary oferowanego biurka Marte sięgają 120 cm szerokości, 75 cm wysokości oraz 60 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 54 cm |
| Szerokość blatu: | 39 cm |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb bielony |
| Kolor stelażu: | Dąb bielony |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Biurko Marte dąb bielony to minimalistyczny model, którego prosta i powściągliwa forma doskonale odnajdzie się w przestrzeniach nowoczesnych, skandynawskich, rustykalnych, japandi oraz eklektycznych. Powyższy mebel do gabinetu oraz biura prezentuje jasny i bielony odcień drewna. Biurko wyposażone w dwie funkcjonalne szuflady na lekkich i stabilnych prowadnicach powstało z płyty fornirowanej oraz płyty laminowanej. Oferowany model wniesie do wnętrza wizualną lekkość, naturalny i ponadczasowy styl, a także wygodę użytkowania. Wymiary oferowanego biurka Marte sięgają 120 cm szerokości, 75 cm wysokości oraz 60 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 54 cm |
| Szerokość blatu: | 39 cm |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb bielony |
| Kolor stelażu: | Dąb bielony |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
biurko marte dąb bielony
Nr kat. 100495263
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






