biurko linkastyles 1d ls-12 stone green
Nr kat. 100577257
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 58 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 78 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Stone green |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Stone green |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 58 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 78 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Stone green |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Stone green |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
biurko linkastyles 1d ls-12 stone green
Nr kat. 100577257
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






