biurko kuba biały połysk
Nr kat. 100375922
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurka |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Szerokość blatu: | 51 cm |
| Ilość szuflad: | 6 szt |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 130 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Głębokość: | 51 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurka |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Szerokość blatu: | 51 cm |
| Ilość szuflad: | 6 szt |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 130 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Głębokość: | 51 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
biurko kuba biały połysk
Nr kat. 100375922
Wybrane dla Ciebie





