biurko indianapolis 4s i-16 jesion ciemny
Nr kat. 100577192
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 60 cm |
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor stelażu: | Jesion ciemny |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 81.5 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Kolor frontu: | Jesion ciemny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Jesion ciemny |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 60 cm |
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor stelażu: | Jesion ciemny |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 81.5 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Kolor frontu: | Jesion ciemny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Jesion ciemny |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
biurko indianapolis 4s i-16 jesion ciemny
Nr kat. 100577192
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







