biurko evora 07 1d4s zielony / dąb lefkas
Nr kat. 100597634
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| System meblowy: | Evora - zielony |
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Kolor: | Drewniane ciemne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: | Do biura lub gabinetu |
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 180.2 cm |
| Wysokość: | 77 cm |
| Głębokość: | 70 cm |
| Kolor frontu: | Zielony |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| System meblowy: | Evora - zielony |
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Kolor: | Drewniane ciemne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: | Do biura lub gabinetu |
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 180.2 cm |
| Wysokość: | 77 cm |
| Głębokość: | 70 cm |
| Kolor frontu: | Zielony |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
biurko evora 07 1d4s zielony / dąb lefkas
Nr kat. 100597634
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie










