biurko carbon 60 grafitowy
Nr kat. 100575663
opis produktu
Biurko Carbon 60 grafitowe to propozycja oferująca nowoczesny styl oraz praktyczne rozwiązania w codziennym użytkowaniu. Jego prosta forma doskonale odnajduje się zarówno w pokoju młodzieżowym, jak i w biurze. Model z prostokątnym blatem o wymiarach 125 x 55 cm zapewnia komfortową przestrzeń do nauki lub pracy, praktyczna nadstawka w postaci półki idealnie sprawdza się jako miejsce na monitor oraz głośniki. Biurko wyposażone w otwarte półki oraz zamykaną szafkę z wewnętrzną półką, ułatwia przechowywanie dokumentów oraz potrzebnych akcesoriów. Solidne wykonanie z wytrzymałych materiałów podkreśla trwałość mebla, a grafitowe wykończenie nadaje mu estetyczny charakter.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 125 cm |
| Szerokość blatu: | 55 cm |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Dopuszczalne obciążenie: | 20 kg |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 125 cm |
| Wysokość: | 89 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Kolor frontu: | Grafitowy |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | grafitowy |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Biurko Carbon 60 grafitowe to propozycja oferująca nowoczesny styl oraz praktyczne rozwiązania w codziennym użytkowaniu. Jego prosta forma doskonale odnajduje się zarówno w pokoju młodzieżowym, jak i w biurze. Model z prostokątnym blatem o wymiarach 125 x 55 cm zapewnia komfortową przestrzeń do nauki lub pracy, praktyczna nadstawka w postaci półki idealnie sprawdza się jako miejsce na monitor oraz głośniki. Biurko wyposażone w otwarte półki oraz zamykaną szafkę z wewnętrzną półką, ułatwia przechowywanie dokumentów oraz potrzebnych akcesoriów. Solidne wykonanie z wytrzymałych materiałów podkreśla trwałość mebla, a grafitowe wykończenie nadaje mu estetyczny charakter.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 125 cm |
| Szerokość blatu: | 55 cm |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Dopuszczalne obciążenie: | 20 kg |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 125 cm |
| Wysokość: | 89 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Kolor frontu: | Grafitowy |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | grafitowy |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
biurko carbon 60 grafitowy
Nr kat. 100575663
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie










