biurko b6 olcha / srebrny
Nr kat. 100620797
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Kolor: | Srebrne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 80 cm |
| Szerokość blatu: | 50 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | MDF laminowany |
| Kolor blatu: | olcha |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Kolor korpusu: | Olcha |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Kolor: | Srebrne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 80 cm |
| Szerokość blatu: | 50 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | MDF laminowany |
| Kolor blatu: | olcha |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Kolor korpusu: | Olcha |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
biurko b6 olcha / srebrny
Nr kat. 100620797
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



