biurko 1d2s/120 denzel dąb cremona / dąb lefkas
Nr kat. 100616239
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| System meblowy: | Denzel |
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 60 cm |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb Lefkas |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 76.5 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Kolor frontu: | Dąb cremona / dąb lefkas |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb cremona |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Biurko |
|---|---|
| System meblowy: | Denzel |
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 60 cm |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb Lefkas |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 76.5 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Kolor frontu: | Dąb cremona / dąb lefkas |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb cremona |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
biurko 1d2s/120 denzel dąb cremona / dąb lefkas
Nr kat. 100616239
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








