bateria zlewozmywakowa teka ico 915 mosiądz
Nr kat. 100320429
opis produktu
BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA TEKA ICO 915 MOSIĄDZ to nowoczesna bateria kuchenna mosiężna w eleganckim kolorze o połyskującym wykończeniu powierzchni. Produkt doskonale odnajdzie się w kuchni w stylu glamour oraz eklektycznym. Prezentowany model posiada nowoczesną i oryginalną formę, która przypadnie do gustu miłośnikom współczesnego designu. Bateria kuchenna z pojedynczą dźwignią, perlatorem napowietrzającym strumień wody oraz obrotową wylewką – mierzy 31,1 cm wysokości oraz 20,6 cm zasięgu wylewki. Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Dostawca: | TEKA POLSKA SP. Z O.O. |
|---|---|
| Sposób montażu: | Standard |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Oszczędność wody: | Tak |
| Marka: | Teka |
| Rodzaj głowicy: | Ceramiczna |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Rodzaj wylewki: | Wysoka wylewka |
| Typ perlatora: | Anti-Scale |
| Wykończenie: | PVD |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Wysokość całkowita: | 31.1 cm |
| Zasięg wylewki: | 20.6 cm |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Teka Polska Sp. z o.o. ŻWIRKI I WIGURY 14 02-092 WARSZAWA POLSKA info@teka.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA TEKA ICO 915 MOSIĄDZ to nowoczesna bateria kuchenna mosiężna w eleganckim kolorze o połyskującym wykończeniu powierzchni. Produkt doskonale odnajdzie się w kuchni w stylu glamour oraz eklektycznym. Prezentowany model posiada nowoczesną i oryginalną formę, która przypadnie do gustu miłośnikom współczesnego designu. Bateria kuchenna z pojedynczą dźwignią, perlatorem napowietrzającym strumień wody oraz obrotową wylewką – mierzy 31,1 cm wysokości oraz 20,6 cm zasięgu wylewki. Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Dostawca: | TEKA POLSKA SP. Z O.O. |
|---|---|
| Sposób montażu: | Standard |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Oszczędność wody: | Tak |
| Marka: | Teka |
| Rodzaj głowicy: | Ceramiczna |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Rodzaj wylewki: | Wysoka wylewka |
| Typ perlatora: | Anti-Scale |
| Wykończenie: | PVD |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Wysokość całkowita: | 31.1 cm |
| Zasięg wylewki: | 20.6 cm |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Teka Polska Sp. z o.o. ŻWIRKI I WIGURY 14 02-092 WARSZAWA POLSKA info@teka.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria zlewozmywakowa teka ico 915 mosiądz
Nr kat. 100320429
Wybrane dla Ciebie




