bateria zlewozmywakowa teka fot 995 jasnoszara
Nr kat. 100320452
opis produktu
BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA TEKA FOT 995 JASNOSZARA to propozycja, która łączy nowoczesny design z funkcjonalnością oraz wygodą codziennego użytkowania. Prezentowana bateria kuchenna stojąca posiada zaokrąglony kształt wylewki w jasnoszarym kolorze – model dostępny jest także w wielu innych wariantach kolorystycznych. Produkt w chromowanym kolorze koprusu o połyskującym wykończeniu wykazuje właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne – takie jak zarysowania czy przebarwienia. Bateria kuchenna z pojedynczym uchwytem bocznym objęta jest 5-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Dostawca: | TEKA POLSKA SP. Z O.O. |
|---|---|
| Sposób montażu: | EasyQuick |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Oszczędność wody: | Tak |
| Marka: | Teka |
| Rodzaj głowicy: | Ceramiczna |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Rodzaj wylewki: | Wysoka wylewka |
| Typ perlatora: | Anti-Scale |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Wysokość całkowita: | 42 cm |
| Zasięg wylewki: | 22 cm |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Teka Polska Sp. z o.o. ŻWIRKI I WIGURY 14 02-092 WARSZAWA POLSKA info@teka.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA TEKA FOT 995 JASNOSZARA to propozycja, która łączy nowoczesny design z funkcjonalnością oraz wygodą codziennego użytkowania. Prezentowana bateria kuchenna stojąca posiada zaokrąglony kształt wylewki w jasnoszarym kolorze – model dostępny jest także w wielu innych wariantach kolorystycznych. Produkt w chromowanym kolorze koprusu o połyskującym wykończeniu wykazuje właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne – takie jak zarysowania czy przebarwienia. Bateria kuchenna z pojedynczym uchwytem bocznym objęta jest 5-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Dostawca: | TEKA POLSKA SP. Z O.O. |
|---|---|
| Sposób montażu: | EasyQuick |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Oszczędność wody: | Tak |
| Marka: | Teka |
| Rodzaj głowicy: | Ceramiczna |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Rodzaj wylewki: | Wysoka wylewka |
| Typ perlatora: | Anti-Scale |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Wysokość całkowita: | 42 cm |
| Zasięg wylewki: | 22 cm |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Teka Polska Sp. z o.o. ŻWIRKI I WIGURY 14 02-092 WARSZAWA POLSKA info@teka.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria zlewozmywakowa teka fot 995 jasnoszara
Nr kat. 100320452
Wybrane dla Ciebie




