bateria z filtrem vitalfranke vital semi-pro
Nr kat. 100299451
Szczegóły Produktu
| Funkcje dodatkowe: |
|
|---|---|
| Dostawca: | GT Group Tomaszek Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Marka: | Franke |
| Rodzaj głowicy: | Ceramiczna |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Rodzaj wylewki: | Obrotowa |
| Typ perlatora: | Standardowy |
| Wykończenie: | Stal nierdzewna |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Wysokość wylewki: | 26 cm |
| Wysokość całkowita: | 55 cm |
| Zasięg wylewki: | 23.5 cm |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Funkcje dodatkowe: |
|
|---|---|
| Dostawca: | GT Group Tomaszek Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Marka: | Franke |
| Rodzaj głowicy: | Ceramiczna |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Rodzaj wylewki: | Obrotowa |
| Typ perlatora: | Standardowy |
| Wykończenie: | Stal nierdzewna |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Wysokość wylewki: | 26 cm |
| Wysokość całkowita: | 55 cm |
| Zasięg wylewki: | 23.5 cm |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria z filtrem vitalfranke vital semi-pro
Nr kat. 100299451
Wybrane dla Ciebie



