Baner produktowy
Baner produktowy
Bateria umywalkowa nablatowa Laveo Largo biały/chrom BAH_62ND
1/3

Projekt łazienki GRATIS

Skorzystaj z darmowego projektu i opcji montażu

Dowiedz się więcej

opis produktu

Długi korpus baterii umywalkowej LARGO o wysokości 24.5cm odznacza się niezwykle estetycznym wyglądem i pozwala na jeszcze bardziej wygodne mycie rąk. Do jej produkcji użyto wytrzymałego mosiądzu. Jego powierzchnię pokryto białym lakierem z chromowanymi wstawkami, charakterystycznymi dla kolekcji LARGO. Prezentowany model wyposażono w stałą wylewkę i ceramiczną głowicę o średnicy 35mm. Do zestawu dołączono także praktyczny korek odpływu klik-klak. Doskonale komponuje się zarówno z nowocześnie, jak i tradycyjnie urządzonymi pomieszczeniami łazienkowymi, zachowując przy tym ponadprzeciętną odporność na zabrudzenia i bakterie.

Szczegóły Produktu

Typ produktu:Bateria umywalkowa nablatowa
Dostawca:Laveo
Gwarancja:8 lat
Miejsce montażu:Na blacie
Kolekcja:Largo
Wyciagana wylewka:Nie
Korek w zestawie:Klik-klak
Chłodny start:Nie
Kolor:Biały/chrom
Bateria termostatyczna:Nie
Styl:Klasyczny
Kod producenta:BAH_62ND

Dokumenty techniczne

Opinie

bateria umywalkowa nablatowa laveo largo biały/chrom bah_62nd

Nr kat. 100199154

489 zł/szt

Raty 20 x 0%

1 szt.

227Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

30 dni na bezpłatny zwrot

Klienci oglądali również

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >
NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC BATERIE ŁAZIENKOWE?

1

MIEJSCE MONTAŻU

Wybierając baterię do umywalki warto zwrócić uwagę na to gdzie będzie zamontowana - na umywalce, na blacie, do ściany czy też podtynkowo. Wybór odpowiedniego rodzaju baterii jest częściowo zależny o wybranej umywalki i ma zdecydowany wpływ na walory estetyczne oraz utrzymanie w czystości całej strefy mycia. Przy wyborze rozwiązania podtynkowego należy wziąć pod uwagę, że element mieszający wodę musi być wkuty w ścianę.

2

WIELKOŚĆ

Myśląc o tym, w jakim stylu chcesz kupić baterię, lub gdzie będzie zamontowana trzeba też wziąć pod uwagę rozmiar umywalki. Bateria o niewłaściwym rozmiarze może źle się komponować z umywalką oraz być niewygodna. Przy rozwiązaniach blatowych wylewka baterii powinna znajdować się ok 15 cm powyżej krawędzi umywalki.

3

FUNKCJE DODATKOWE

Warto również zwrócić uwagę na baterie z dodatkowymi funkcjami. Należą do nich modele z funkcjami ECO, które pozwolą m.in. zaoszczędzić wodę i energię. Jedną z nich są perlatory służące do napowietrzania strumienia, w efekcie czego sprawia on wrażenie bardziej obfitego. Dzięki temu domownicy instynktownie nie odkręcają dźwigni baterii umywalkowej na maksimum. Kolejną przydatną opcją jest rozwiązanie sensorowe lub czasowe. Ich zastosowanie pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o połowę. W rozwiązaniu sensorowym bateria umywalkowa włącza się tylko wtedy, gdy w zasięgu jej czujników pojawiają się dłonie. Z kolei druga z wymienionych opcji sprawia, że strumień zatrzymuje się po upływie określonego czasu. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę, czy model ma standardowe ustawienie dźwigni na wodzie zimnej (co prowadzi do oszczędności energii). A w przypadku rodzin z dziećmi istotnym elementem jest głowica z nastawną temperaturą, która zabezpieczy najmłodszych domowników przed niepożądanymi poparzeniami.

4

JAKOŚĆ

Synonimem jakości baterii będzie zdecydowanie gwarancja, która świadczy o jakości użytych materiałów. Dlatego warto zacząć od sprawdzenia okresu i zakresu przyznawanej gwarancji nie tylko ogólnej ale też na poszczególne komponenty. Najlepsze produkty posiadają dobrą gwarancję - powyżej 2 lat na serce baterii czyli głowicę. W codziennym użytkowaniu to ten element jest najbardziej eksploatowany.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.