bateria kuchenna omnires vita vi6350blgl złoty połysk/czarny mat
Nr kat. 100583544
Szczegóły Produktu
| Funkcje dodatkowe: |
|
|---|---|
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Marka: | Omnires |
| Rodzaj głowicy: | Ceramiczna |
| Wyciągana wylewka: | Tak |
| Rodzaj wylewki: | Obrotowa |
| Wysokość wylewki: | 23.5 cm |
| Wysokość całkowita: | 42.3 cm |
| Zasięg wylewki: | 22.2 cm |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Nowość: | Tak |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Funkcje dodatkowe: |
|
|---|---|
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Marka: | Omnires |
| Rodzaj głowicy: | Ceramiczna |
| Wyciągana wylewka: | Tak |
| Rodzaj wylewki: | Obrotowa |
| Wysokość wylewki: | 23.5 cm |
| Wysokość całkowita: | 42.3 cm |
| Zasięg wylewki: | 22.2 cm |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Nowość: | Tak |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria kuchenna omnires vita vi6350blgl złoty połysk/czarny mat
Nr kat. 100583544
Wybrane dla Ciebie





