bateria bidetowa deante arnika titaniumk bqa_d30m
Nr kat. 100421715


opis produktu
Linia Titanium poprzez swój piękny, matowy odcień grafitowej stali, odchodzi od uniwersalnego błyszczącego chromu, bieli czy czerni, na rzecz kolorów ziemi. Geometryczne kształty pięknie łączą się z zaproponowaną kolorystyką i pozwolą użytkownikom stworzyć niezwykle udane, współczesne aranżacje. Baterię cechuje delikatnie pochylony korpus i obłe kształty. Wylewka wyposażona została w ruchomy aerator, który napowietrza strumień wody i umożliwia jego ustawienie.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Titanium |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Bateria bidetowa stojąca |
| Miejsce montażu: | Na bidecie |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Funkcja Eco: | Małe zużycie wody |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BQA_D30M |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 35 X 20 X 8 CM |
| Waga brutto: | 1.165 kg |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Linia Titanium poprzez swój piękny, matowy odcień grafitowej stali, odchodzi od uniwersalnego błyszczącego chromu, bieli czy czerni, na rzecz kolorów ziemi. Geometryczne kształty pięknie łączą się z zaproponowaną kolorystyką i pozwolą użytkownikom stworzyć niezwykle udane, współczesne aranżacje. Baterię cechuje delikatnie pochylony korpus i obłe kształty. Wylewka wyposażona została w ruchomy aerator, który napowietrza strumień wody i umożliwia jego ustawienie.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Titanium |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Bateria bidetowa stojąca |
| Miejsce montażu: | Na bidecie |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Funkcja Eco: | Małe zużycie wody |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BQA_D30M |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 35 X 20 X 8 CM |
| Waga brutto: | 1.165 kg |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria bidetowa deante arnika titaniumk bqa_d30m
Nr kat. 100421715
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 699 zł/szt-20%
1 szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 699 zł/szt-20%
1 szt.
opis produktu
Linia Titanium poprzez swój piękny, matowy odcień grafitowej stali, odchodzi od uniwersalnego błyszczącego chromu, bieli czy czerni, na rzecz kolorów ziemi. Geometryczne kształty pięknie łączą się z zaproponowaną kolorystyką i pozwolą użytkownikom stworzyć niezwykle udane, współczesne aranżacje. Baterię cechuje delikatnie pochylony korpus i obłe kształty. Wylewka wyposażona została w ruchomy aerator, który napowietrza strumień wody i umożliwia jego ustawienie.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Titanium |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Bateria bidetowa stojąca |
| Miejsce montażu: | Na bidecie |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Funkcja Eco: | Małe zużycie wody |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BQA_D30M |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 35 X 20 X 8 CM |
| Waga brutto: | 1.165 kg |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


