bateria bidetowa deante arnika chrom połysk bqa_030m
Nr kat. 100421045


opis produktu
Stojąca, bidetowa bateria z autorskiej kolekcji Arnika, wyróżniającej się przyjemnymi dla oka, harmonijnymi formami i obłymi kształtami, stanowić będzie doskonałe uzupełnienie łazienki urządzonej za pomocą elementów z kolekcji. Modny, delikatnie pochylony korpus, cylindryczny przekrój i wykończenie w klasycznym, błyszczącym chromie, to elementy, które przyciągają spojrzenie. Ruchoma końcówka wylewki pozwala skierować strumień w wybranym kierunku, a znajdujący się w zestawie aerator, napowietrza krople i zwiększa objętość strumienia, zmniejszając jednocześnie zużycie wody. Ponadto bateria ta jest łatwa w montażu i utrzymaniu w czystości. Opływowe kształty kolekcji Arnika nie tylko wprowadzą do wnętrza harmonię, ale także ułatwią utrzymanie łazienki w czystości. Gładkie powierzchnie pozbawione załamań i zakamarków, zmniejszają bowiem ryzyko nadmiernego gromadzenia się osadu wapiennego.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Bateria bidetowa stojąca |
| Miejsce montażu: | Na bidecie |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Funkcja Eco: | Małe zużycie wody |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BQA_030M |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 35 X 20 X 8 CM |
| Waga brutto: | 1.015 kg |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Stojąca, bidetowa bateria z autorskiej kolekcji Arnika, wyróżniającej się przyjemnymi dla oka, harmonijnymi formami i obłymi kształtami, stanowić będzie doskonałe uzupełnienie łazienki urządzonej za pomocą elementów z kolekcji. Modny, delikatnie pochylony korpus, cylindryczny przekrój i wykończenie w klasycznym, błyszczącym chromie, to elementy, które przyciągają spojrzenie. Ruchoma końcówka wylewki pozwala skierować strumień w wybranym kierunku, a znajdujący się w zestawie aerator, napowietrza krople i zwiększa objętość strumienia, zmniejszając jednocześnie zużycie wody. Ponadto bateria ta jest łatwa w montażu i utrzymaniu w czystości. Opływowe kształty kolekcji Arnika nie tylko wprowadzą do wnętrza harmonię, ale także ułatwią utrzymanie łazienki w czystości. Gładkie powierzchnie pozbawione załamań i zakamarków, zmniejszają bowiem ryzyko nadmiernego gromadzenia się osadu wapiennego.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Bateria bidetowa stojąca |
| Miejsce montażu: | Na bidecie |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Funkcja Eco: | Małe zużycie wody |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BQA_030M |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 35 X 20 X 8 CM |
| Waga brutto: | 1.015 kg |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria bidetowa deante arnika chrom połysk bqa_030m
Nr kat. 100421045
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 529 zł/szt-20%
1 szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 529 zł/szt-20%
1 szt.
opis produktu
Stojąca, bidetowa bateria z autorskiej kolekcji Arnika, wyróżniającej się przyjemnymi dla oka, harmonijnymi formami i obłymi kształtami, stanowić będzie doskonałe uzupełnienie łazienki urządzonej za pomocą elementów z kolekcji. Modny, delikatnie pochylony korpus, cylindryczny przekrój i wykończenie w klasycznym, błyszczącym chromie, to elementy, które przyciągają spojrzenie. Ruchoma końcówka wylewki pozwala skierować strumień w wybranym kierunku, a znajdujący się w zestawie aerator, napowietrza krople i zwiększa objętość strumienia, zmniejszając jednocześnie zużycie wody. Ponadto bateria ta jest łatwa w montażu i utrzymaniu w czystości. Opływowe kształty kolekcji Arnika nie tylko wprowadzą do wnętrza harmonię, ale także ułatwią utrzymanie łazienki w czystości. Gładkie powierzchnie pozbawione załamań i zakamarków, zmniejszają bowiem ryzyko nadmiernego gromadzenia się osadu wapiennego.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Bateria bidetowa stojąca |
| Miejsce montażu: | Na bidecie |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Funkcja Eco: | Małe zużycie wody |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BQA_030M |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 35 X 20 X 8 CM |
| Waga brutto: | 1.015 kg |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


