leftImage
-20% z kodem
"MEB20KK". Tylko dla Klubowiczów. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

WITRYNY DO SALONU DĄB SONOMA

6 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Witryny do salonu dąb Sonoma w sklepie Komfort

Jasne kolory zdecydowanie powiększają przestrzeń! Jeśli więc zależy Ci na estetycznym, schludnym i jasnym pomieszczeniu – postaw na takie właśnie meble i dodatki. Zapomnij o ciemnych witrynach i ciężkich komodach. Wybierz witryny do salonu dąb sonoma!

Witryny do salonu w kolorze dąb Sonoma

Kolor dąb sonoma to hit trendów wnętrzarskich, którego popularność trwa nieprzerwanie od lat 90! Ten niezwykle popularny odcień dębu jest jasny, wchodzący w chłodny beż. Dekor dąb sonoma pięknie imituje naturalne drewno, jego słoje i sęki.

Ten estetyczny i naturalny kolor oraz dekor jest wyborem uniwersalnym. Witrynę do salonu dąb sonoma bez problemu zaaranżujesz we wnętrzach w stylu skandynawskim, nowoczesnym, czy minimalistycznym. Dużą zaletą witryn do salonu dąb sonoma jest łatwość utrzymania mebli w czystości. Jasna i jednolita powierzchnia witryny brudzi się wolniej w porównaniu do ciemnych mebli, na których kurz widoczny jest praktycznie nieustannie.

Jak zaaranżować witrynę do salonu dąb sonoma? Z pewnością kolorami, które pasują do tej jasnej, naturalnej barwy są szarości i biel. Takie jasne kompozycje wprowadzają do pomieszczenia przytulny, ciepły charakter. Warto jednak wprowadzić do takich wnętrz akcenty kolorystyczne w postaci niewielkich dodatków. Czerwone, zielone lub czarne ramki, wyraziste lampy, różnokolorowe plakaty z pewnością w atrakcyjny sposób urozmaicą Twój salon.

Jeśli lubisz większe kontrasty, jasną witrynę do salonu dąb sonoma połącz z mocną kolorystyką ścian. Niebieski, zielony, musztardowy lub butelkowa zieleń bardzo dobrze łączą się z witrynami dąb sonoma. Jeśli obawiasz się, że ciemne barwy pomniejszą Twój salon optycznie – pomaluj tylko jedną ścianę na ciemny kolor, najlepiej tę, przy której stanie witryna do salonu dąb sonoma.

To, czego nie polecamy, to łączenia witryny do salonu dąb sonoma z kolorystyką beżową. Takie jednolite rozwiązanie po czasie Ci się znudzi. Piękny mebel zniknie w tej kolorystyce.

Witryna do salonu sonoma – rodzaje

Jakie są rodzaje komód – witryn sonoma?

Przede wszystkim zwróć uwagę na praktyczne aspekty, takie jak liczba szuflad, półek i drzwi. Mebel ma nie tylko spełniać estetyczną funkcję, ale także umożliwiać Ci trzymanie niezbędnych rzeczy w porządku.

Ciekawym rozwiązaniem są komody łączące różne kolory. Modnym modelem jest witryna dąb sonoma wenge, która na zasadzie kontrastu łączy barwę jasną z bardzo ciemną. Tego rodzaju mebel nie będzie pasował do każdego pomieszczenia, jednak z pewnością sprawdzi się w nowoczesnych salonach, a także tych urządzonych w stylu rustykalnym. Witryna dąb sonoma wenge jest meblem bardzo charakterystycznym, warto więc go wyeksponować we wnętrzu.

Wśród mebli z tym charakterystycznym dekorem znajdziesz także witryny narożne do salonu dąb sonoma. Czasem postawienie witryny w narożniku jest najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli nie dysponujesz zbyt dużym salonem i zależy Ci na maksymalnym wykorzystaniu dostępnej powierzchni.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.