Current Image

Filtry

PŁYTKI PODŁOGOWE TUBĄDZIN (ARTE)

70 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki podłogowe Tubądzin

Płytki podłogowe Tubądzin to połączenie naturalnych, szlachetnych surowców, ponad 35 lat doświadczenia i nowoczesnych, innowacyjnych technologii. Płytki podłogowe Tubądzin, w tym płytki z kolekcji Arte by Tubądzin zyskały uznanie nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych europejskich krajach. Kolekcji tej nie mogło zabraknąć również w ofercie naszego sklepu online. Płytki podłogowe Tubądzin to około 40 wzorów dostępnych w różnych formatach. Projektanci tej marki proponują nam zarówno małe płytki podłogowe, jak i bardzo duże płytki o wymiarach 80x80 cm czy 60x120 cm. Dzięki nowoczesnej linii produkcyjnej uruchomionej w 2016 roku marka Tubądzin oferuje nawet imponujących rozmiarów płytki 120x240 cm. Warto także dodać, że płytki podłogowe Tubądzin powstają często we współpracy ze znanymi polskimi projektantami mody i uznanymi dekoratorami wnętrz. Przykładem może być kolekcja płytek Tubądzin, którą współtworzył Maciej Zień.

Płytki podłogowe Arte by Tubądzin

Arte to jedna ze sztandarowych kolekcji marki Tubądzin. Ta linia produktów powstała w roku 2005. Kolekcja ta jest połączeniem wysokiej jakości płytek Tubądzin z odważnym designem, który śmiało podąża za najnowszymi trendami architektonicznymi. Kolekcja Arte by Tubądzin obejmuje płytki podłogowe nie tylko do łazienki i kuchni. Są to również modele, które z powodzeniem można wykorzystać na podłodze w salonie, pomieszczeniu wejściowym czy nawet na tarasie lub balkonie.

Płytki podłogowe Arte by Tubądzin inspirowane są przeróżnymi modnymi aktualnie trendami. W kolekcji tej znajdziecie więc zarówno płytki podłogowe do typowo nowoczesnych, designerskich aranżacji, jak i płytki pasujące do klasycznych i tradycyjnych wnętrz. Coś dla siebie znajdą tu na pewno miłośnicy efektownych aranżacji w stylu glamour, a także eklektycznego stylu boho. Jeśli szukacie nietuzinkowych płytek podłogowych, które staną się prawdziwą ozdobą pomieszczenia, zapraszamy do zapoznania się z kolekcją Arte by Tubądzin.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady