zlewozmywak techno deante zmu_3100
Nr kat. 100318116

opis produktu
Jednokomorowy zlewozmywak Techno wykonany jest ze stali, w efektownym wykończeniu dekor. Stal posiada naturalne właściwości antyseptyczne, a jej idealnie gładka powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości. Ponadto materiał ten odporny jest na zarysowania i nie przyjmuje zapachów. W komplecie znajduje się również manualny korek.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 40 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 360 X 360 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 38 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 15 cm |
| Szerokość: | 38 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolekcja: | TECHNO |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Jednokomorowy zlewozmywak Techno wykonany jest ze stali, w efektownym wykończeniu dekor. Stal posiada naturalne właściwości antyseptyczne, a jej idealnie gładka powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości. Ponadto materiał ten odporny jest na zarysowania i nie przyjmuje zapachów. W komplecie znajduje się również manualny korek.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 40 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 360 X 360 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 38 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 15 cm |
| Szerokość: | 38 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolekcja: | TECHNO |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak techno deante zmu_3100
Nr kat. 100318116
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Jednokomorowy zlewozmywak Techno wykonany jest ze stali, w efektownym wykończeniu dekor. Stal posiada naturalne właściwości antyseptyczne, a jej idealnie gładka powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości. Ponadto materiał ten odporny jest na zarysowania i nie przyjmuje zapachów. W komplecie znajduje się również manualny korek.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 40 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 360 X 360 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 38 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 15 cm |
| Szerokość: | 38 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolekcja: | TECHNO |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


