zlewozmywak soul deante zeo_3513
Nr kat. 100318062
opis produktu
Stalowy zlewozmywak Soul charakteryzuje się solidnym wykonaniem i ozdobnym wykończeniem dekor. Stal posiada właściwości antyseptyczne, odporna jest na zarysowania i nie przyjmuje zapachów. Zlewozmywak jest odwracalny, możesz go zamontować z komorą po prawej lub lewej stronie. Model posiada 1,5 komory, ta mniejsza może posłużyć do płukania warzyw i owoców. W zestawie znajduje się korek manualny.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Tak |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 760 x 470 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 78 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 16 cm |
| Szerokość: | 49 cm |
| Ilość komór: | 1.5 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolekcja: | SOUL |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stalowy zlewozmywak Soul charakteryzuje się solidnym wykonaniem i ozdobnym wykończeniem dekor. Stal posiada właściwości antyseptyczne, odporna jest na zarysowania i nie przyjmuje zapachów. Zlewozmywak jest odwracalny, możesz go zamontować z komorą po prawej lub lewej stronie. Model posiada 1,5 komory, ta mniejsza może posłużyć do płukania warzyw i owoców. W zestawie znajduje się korek manualny.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Tak |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 760 x 470 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 78 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 16 cm |
| Szerokość: | 49 cm |
| Ilość komór: | 1.5 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolekcja: | SOUL |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak soul deante zeo_3513
Nr kat. 100318062
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Stalowy zlewozmywak Soul charakteryzuje się solidnym wykonaniem i ozdobnym wykończeniem dekor. Stal posiada właściwości antyseptyczne, odporna jest na zarysowania i nie przyjmuje zapachów. Zlewozmywak jest odwracalny, możesz go zamontować z komorą po prawej lub lewej stronie. Model posiada 1,5 komory, ta mniejsza może posłużyć do płukania warzyw i owoców. W zestawie znajduje się korek manualny.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Tak |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 760 x 470 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 78 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 16 cm |
| Szerokość: | 49 cm |
| Ilość komór: | 1.5 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolekcja: | SOUL |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


