zlewozmywak eridan deante zqe_t713
Nr kat. 100318201
opis produktu
Zlewozmywak ERIDAN to propozycja dla użytkowników, którzy lubią gotować i cenią sobie ład i porządek w kuchni. Obszerna i praktyczna komora pomieści stos naczyń i umożliwi mycie dużych garnków i słoików. Zlewozmywaki granitowe odporne są na zarysowania, szok termiczny, wysokie temperatury i odbarwienia. Przy odpowiedniej pielęgnacji będą Ci służyć przez wiele lat, ciągle zachwycając swoim wyglądem. Zlewozmywaki ERIDAN występują w wielu kolorach, co daje duże możliwości aranżacyjne. Pasują zarówno do kuchni klasycznych, nowoczesnych jak i tych stylizowanych. Do zlewozmywaka można dokupić haczyk i reling z oferty Deante.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Tak |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 980 x 500 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 18 lat |
| Długość: | 100 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 19 cm |
| Szerokość: | 52 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: | Granit |
| Kolekcja: | ERIDAN |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Zlewozmywak ERIDAN to propozycja dla użytkowników, którzy lubią gotować i cenią sobie ład i porządek w kuchni. Obszerna i praktyczna komora pomieści stos naczyń i umożliwi mycie dużych garnków i słoików. Zlewozmywaki granitowe odporne są na zarysowania, szok termiczny, wysokie temperatury i odbarwienia. Przy odpowiedniej pielęgnacji będą Ci służyć przez wiele lat, ciągle zachwycając swoim wyglądem. Zlewozmywaki ERIDAN występują w wielu kolorach, co daje duże możliwości aranżacyjne. Pasują zarówno do kuchni klasycznych, nowoczesnych jak i tych stylizowanych. Do zlewozmywaka można dokupić haczyk i reling z oferty Deante.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Tak |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 980 x 500 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 18 lat |
| Długość: | 100 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 19 cm |
| Szerokość: | 52 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: | Granit |
| Kolekcja: | ERIDAN |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak eridan deante zqe_t713
Nr kat. 100318201
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






