zlewozmywak andante deante zqn_n213
Nr kat. 100318252
opis produktu
Posiadasz zlewozmywak granitowy o wysokiej pojemności, ale naczynia nadal się w nim nie mieszczą? Produkt Andante rozwiąże ten problem za sprawą dwóch obszernych komór połączonych z funkcjonalnym ociekaczem. Zlewozmywak bez trudu pomieści zabrudzoną zastawę, sztućce, wykorzystane do gotowania garnki, a nawet blachy do pieczenia. Zlewozmywak granitowy Andante wyróżnia się bowiem także wysoką wytrzymałością. Do stworzenia produktu wykorzystujemy naturalny kompozyt granitowy, którego wysoką jakość potwierdza norma europejska PN-EN 13310. Surowiec jest tym samym odporny na szkodliwe działanie wysokiej temperatury, nadmiernej wilgoci, szoku termicznego czy gwałtownego uderzenia. Dzięki temu zlewozmywak granitowy nie traci swej głębokiej czarnej barwy i prezentuje się doskonale przez wiele lat użytkowania. Do zlewozmywaka można dokupić haczyk i reling z oferty Deante.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 80 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Tak |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 1140 X 480 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 18 lat |
| Długość: | 116 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 21 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Ilość komór: | 2 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: | Granit |
| Kolekcja: | ANDANTE |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Posiadasz zlewozmywak granitowy o wysokiej pojemności, ale naczynia nadal się w nim nie mieszczą? Produkt Andante rozwiąże ten problem za sprawą dwóch obszernych komór połączonych z funkcjonalnym ociekaczem. Zlewozmywak bez trudu pomieści zabrudzoną zastawę, sztućce, wykorzystane do gotowania garnki, a nawet blachy do pieczenia. Zlewozmywak granitowy Andante wyróżnia się bowiem także wysoką wytrzymałością. Do stworzenia produktu wykorzystujemy naturalny kompozyt granitowy, którego wysoką jakość potwierdza norma europejska PN-EN 13310. Surowiec jest tym samym odporny na szkodliwe działanie wysokiej temperatury, nadmiernej wilgoci, szoku termicznego czy gwałtownego uderzenia. Dzięki temu zlewozmywak granitowy nie traci swej głębokiej czarnej barwy i prezentuje się doskonale przez wiele lat użytkowania. Do zlewozmywaka można dokupić haczyk i reling z oferty Deante.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 80 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Tak |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 1140 X 480 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 18 lat |
| Długość: | 116 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 21 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Ilość komór: | 2 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: | Granit |
| Kolekcja: | ANDANTE |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak andante deante zqn_n213
Nr kat. 100318252
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







