zlewozmywak andante deante zqn_n113
Nr kat. 100318249
opis produktu
Pojemna komora to podstawowy element wyposażenia każdego zlewozmywaka. Za sprawą dużych wymiarów mieści ona wiele zabrudzonych talerzy, garnków czy blach do pieczenia. Znacząco ułatwia także ich segregację i wyczyszczenie, co pozytywnie wpływa na kuchenne porządki. Komorą tego typu charakteryzuje się między innymi zlewozmywak granitowy Andante. Oprócz tego produkt posiada również praktyczny ociekacz, który znacząco zwiększa komfort codziennej eksploatacji. Staranne wykonanie z materiałów o najwyższej jakości ochrania go zaś przed zniszczeniem z powodu negatywnego wpływu wilgoci lub wysokiej temperatury. Ponadto praktyczny syfon Space-Saver pomaga zaoszczędzić cenne miejsce pod szafką.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Tak |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 760 x 470 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 18 lat |
| Długość: | 78 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 18 cm |
| Szerokość: | 49 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: | Granit |
| Kolekcja: | ANDANTE |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Pojemna komora to podstawowy element wyposażenia każdego zlewozmywaka. Za sprawą dużych wymiarów mieści ona wiele zabrudzonych talerzy, garnków czy blach do pieczenia. Znacząco ułatwia także ich segregację i wyczyszczenie, co pozytywnie wpływa na kuchenne porządki. Komorą tego typu charakteryzuje się między innymi zlewozmywak granitowy Andante. Oprócz tego produkt posiada również praktyczny ociekacz, który znacząco zwiększa komfort codziennej eksploatacji. Staranne wykonanie z materiałów o najwyższej jakości ochrania go zaś przed zniszczeniem z powodu negatywnego wpływu wilgoci lub wysokiej temperatury. Ponadto praktyczny syfon Space-Saver pomaga zaoszczędzić cenne miejsce pod szafką.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Tak |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 760 x 470 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 18 lat |
| Długość: | 78 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 18 cm |
| Szerokość: | 49 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: | Granit |
| Kolekcja: | ANDANTE |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak andante deante zqn_n113
Nr kat. 100318249
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






