zlewozmywak andante deante zqn_5103
Nr kat. 100318226
opis produktu
Funkcjonalność w kuchni to podstawa sukcesu. Każdy z elementów wyposażenia musi być odpowiednio przemyślany i zaplanowany, aby w efekcie wpływać na jakość codziennego gotowania oraz innych kuchennych prac. Przykładem takiego rozwiązania jest z pewnością jednokomorowy zlewozmywak granitowy z kolekcji Andante. Model ten ma kompaktowy charakter oraz estetyczny wygląd. Dzięki swoim rozmiarom zmieści się bez przeszkód nawet w niewielkiej przestrzeni. Produkt ten wyposażony został w jedną dużą komorę, w której można umyć nawet duże garnki i blachy. Na uwagę zasługuje również wysoka wytrzymałość potwierdzona normami europejskimi. Dzięki temu powierzchnia zlewozmywaka odporna jest na wysoką temperaturę oraz zarysowania czy uszkodzenie. Dodatkowe udogodnienie stanowi osprzęt z automatycznym zamknięciem odpływu. Dzięki wszystkim funkcjonalnościom oraz ciekawemu wyglądowi model ten z pewnością sprawdzi się w Twojej kuchni.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 580 x 500 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 18 lat |
| Długość: | 60 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 19.7 cm |
| Szerokość: | 52 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: | Granit |
| Kolekcja: | ANDANTE |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Funkcjonalność w kuchni to podstawa sukcesu. Każdy z elementów wyposażenia musi być odpowiednio przemyślany i zaplanowany, aby w efekcie wpływać na jakość codziennego gotowania oraz innych kuchennych prac. Przykładem takiego rozwiązania jest z pewnością jednokomorowy zlewozmywak granitowy z kolekcji Andante. Model ten ma kompaktowy charakter oraz estetyczny wygląd. Dzięki swoim rozmiarom zmieści się bez przeszkód nawet w niewielkiej przestrzeni. Produkt ten wyposażony został w jedną dużą komorę, w której można umyć nawet duże garnki i blachy. Na uwagę zasługuje również wysoka wytrzymałość potwierdzona normami europejskimi. Dzięki temu powierzchnia zlewozmywaka odporna jest na wysoką temperaturę oraz zarysowania czy uszkodzenie. Dodatkowe udogodnienie stanowi osprzęt z automatycznym zamknięciem odpływu. Dzięki wszystkim funkcjonalnościom oraz ciekawemu wyglądowi model ten z pewnością sprawdzi się w Twojej kuchni.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 580 x 500 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 18 lat |
| Długość: | 60 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 19.7 cm |
| Szerokość: | 52 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: | Granit |
| Kolekcja: | ANDANTE |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak andante deante zqn_5103
Nr kat. 100318226
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






