szafka łazienkowa z umywalką komfort niko 60 cm jasne drewno/biały połysk
Nr kat. 100344108
![[2PAC] SET NIKO 60 ORZECH S+U S801-457](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EEFB6997D25BD7AE3E9%26compId%3D100344108_oth.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Eleganckie wykończenie strefy umywalkowej w Twojej łazience zapewni ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 60 NIKO S801-457. Pozwoli na wygodne i praktyczne przechowywanie kosmetyków oraz akcesoriów łazienkowych. ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 60 NIKO S801-457 składa się z białej umywalki oraz szafki podumywalkowej, która jest rodzajem szafki podwieszanej. Wyposażona jest w dwie pojemne szuflady. Została wykonana z płyty laminowanej wykończonej w kolorze orzecha. Produkt ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 60 NIKO S801-457 przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Kolekcja: | niko |
| Gwarancja na ceramikę: | 10 lat |
| Dekor: | Orzech |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Materiał umywalki: | Ceramika |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Orzech |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Symbol producenta: | S801-457 |
| Waga brutto: | 30.200 kg |
| Produkt polski: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
![[2PAC] SET NIKO 60 ORZECH S+U S801-457](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EEFB6997D25BD7AE3E9%26compId%3D100344108_oth.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Eleganckie wykończenie strefy umywalkowej w Twojej łazience zapewni ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 60 NIKO S801-457. Pozwoli na wygodne i praktyczne przechowywanie kosmetyków oraz akcesoriów łazienkowych. ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 60 NIKO S801-457 składa się z białej umywalki oraz szafki podumywalkowej, która jest rodzajem szafki podwieszanej. Wyposażona jest w dwie pojemne szuflady. Została wykonana z płyty laminowanej wykończonej w kolorze orzecha. Produkt ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 60 NIKO S801-457 przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Kolekcja: | niko |
| Gwarancja na ceramikę: | 10 lat |
| Dekor: | Orzech |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Materiał umywalki: | Ceramika |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Orzech |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Symbol producenta: | S801-457 |
| Waga brutto: | 30.200 kg |
| Produkt polski: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa z umywalką komfort niko 60 cm jasne drewno/biały połysk
Nr kat. 100344108
Cena katalogowa: 620 zł/szt
1 szt.
![[2PAC] SET NIKO 60 ORZECH S+U S801-457](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EEFB69913C516D54217%26compId%3D100344108_img.jpg&width=192&format=webp)
Cena katalogowa: 620 zł/szt
1 szt

Cena regularna: 479 zł/szt




Cena katalogowa: 620 zł/szt
1 szt.
![[2PAC] SET NIKO 60 ORZECH S+U S801-457](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EEFB69913C516D54217%26compId%3D100344108_img.jpg&width=192&format=webp)
Cena katalogowa: 620 zł/szt
1 szt

Cena regularna: 479 zł/szt




opis produktu
Eleganckie wykończenie strefy umywalkowej w Twojej łazience zapewni ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 60 NIKO S801-457. Pozwoli na wygodne i praktyczne przechowywanie kosmetyków oraz akcesoriów łazienkowych. ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 60 NIKO S801-457 składa się z białej umywalki oraz szafki podumywalkowej, która jest rodzajem szafki podwieszanej. Wyposażona jest w dwie pojemne szuflady. Została wykonana z płyty laminowanej wykończonej w kolorze orzecha. Produkt ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 60 NIKO S801-457 przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Kolekcja: | niko |
| Gwarancja na ceramikę: | 10 lat |
| Dekor: | Orzech |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Materiał umywalki: | Ceramika |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Orzech |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Symbol producenta: | S801-457 |
| Waga brutto: | 30.200 kg |
| Produkt polski: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


