szafka łazienkowa z umywalką komfort niko 50 cm jasne drewno/biały połysk
Nr kat. 100344109
![[2PAC] SET NIKO 50 ORZECH S+U S801-458](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EEEA3EE31A36496AC2A%26compId%3D100344109_niko_50_oth.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Doskonałym rozwiązaniem do Twojej łazienki jest ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 50 NIKO S801-458. Pozwoli na wykończenie strefy umywalkowej oraz zapewni praktyczne przechowywanie kosmetyków i akcesoriów łazienkowych. ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 50 NIKO S801-458 składa się z białej umywalki oraz szafki podumywalkowej, która jest rodzajem szafki podwieszanej. Wyposażona jest w dwie pojemne szuflady. Została wykonana z płyty laminowanej wykończonej w kolorze orzecha. Produkt ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 50 NIKO S801-458 przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Kolekcja: | niko |
| Gwarancja na ceramikę: | 10 lat |
| Dekor: | Orzech |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 49.4 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor: | Orzech |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Symbol producenta: | S801-458 |
| Waga brutto: | 23.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
![[2PAC] SET NIKO 50 ORZECH S+U S801-458](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EEEA3EE31A36496AC2A%26compId%3D100344109_niko_50_oth.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Doskonałym rozwiązaniem do Twojej łazienki jest ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 50 NIKO S801-458. Pozwoli na wykończenie strefy umywalkowej oraz zapewni praktyczne przechowywanie kosmetyków i akcesoriów łazienkowych. ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 50 NIKO S801-458 składa się z białej umywalki oraz szafki podumywalkowej, która jest rodzajem szafki podwieszanej. Wyposażona jest w dwie pojemne szuflady. Została wykonana z płyty laminowanej wykończonej w kolorze orzecha. Produkt ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 50 NIKO S801-458 przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Kolekcja: | niko |
| Gwarancja na ceramikę: | 10 lat |
| Dekor: | Orzech |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 49.4 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor: | Orzech |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Symbol producenta: | S801-458 |
| Waga brutto: | 23.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa z umywalką komfort niko 50 cm jasne drewno/biały połysk
Nr kat. 100344109
Cena katalogowa: 549 zł/szt
1 szt.
![[2PAC] SET NIKO 50 ORZECH S+U S801-458](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EEE9BD3D1F1B73D6466%26compId%3D100344109_zestaw_szafka_z_umywalka_niko_50_img.jpg&width=192&format=webp)
Cena katalogowa: 549 zł/szt
1 szt





Cena katalogowa: 549 zł/szt
1 szt.
![[2PAC] SET NIKO 50 ORZECH S+U S801-458](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EEE9BD3D1F1B73D6466%26compId%3D100344109_zestaw_szafka_z_umywalka_niko_50_img.jpg&width=192&format=webp)
Cena katalogowa: 549 zł/szt
1 szt





opis produktu
Doskonałym rozwiązaniem do Twojej łazienki jest ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 50 NIKO S801-458. Pozwoli na wykończenie strefy umywalkowej oraz zapewni praktyczne przechowywanie kosmetyków i akcesoriów łazienkowych. ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 50 NIKO S801-458 składa się z białej umywalki oraz szafki podumywalkowej, która jest rodzajem szafki podwieszanej. Wyposażona jest w dwie pojemne szuflady. Została wykonana z płyty laminowanej wykończonej w kolorze orzecha. Produkt ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 50 NIKO S801-458 przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Kolekcja: | niko |
| Gwarancja na ceramikę: | 10 lat |
| Dekor: | Orzech |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 49.4 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor: | Orzech |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Symbol producenta: | S801-458 |
| Waga brutto: | 23.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


