zestaw stolików mju 80x60 czarny / kaszmir mat
Nr kat. 100493761
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Owalny |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 80 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Kaszmir Mat |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Wysokość: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Owalny |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 80 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Kaszmir Mat |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Wysokość: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw stolików mju 80x60 czarny / kaszmir mat
Nr kat. 100493761
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






