zestaw stolików kawowych seaford 90x50 szary / transparentny
Nr kat. 100608192
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Przezroczyste |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Długość blatu: | 90 cm |
| Szerokość blatu: | 50 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Szkło hartowane |
| Kolor blatu: | Transparentny |
| Kolor stelażu: | Szary |
| Wysokość: | 50 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Przezroczyste |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Długość blatu: | 90 cm |
| Szerokość blatu: | 50 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Szkło hartowane |
| Kolor blatu: | Transparentny |
| Kolor stelażu: | Szary |
| Wysokość: | 50 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw stolików kawowych seaford 90x50 szary / transparentny
Nr kat. 100608192
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











