zestaw stolików kawowych katrine 50x50 czarny mat
Nr kat. 100608190
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Kwadratowy |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 50 cm |
| Szerokość blatu: | 50 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Ceramika |
| Kolor blatu: | Czarna ceramika Fairbanks |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Wysokość: | 55 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Kwadratowy |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 50 cm |
| Szerokość blatu: | 50 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Ceramika |
| Kolor blatu: | Czarna ceramika Fairbanks |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Wysokość: | 55 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw stolików kawowych katrine 50x50 czarny mat
Nr kat. 100608190
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









