zestaw prysznicowy podtynkowy termostatyczny deante box chrom połysk bxyz0ect
Nr kat. 100414136









opis produktu
Zestaw prysznicowy podtynkowy składa się z termostatycznej baterii, prostokątnej głowicy natryskowej oraz słuchawki z optymalnym, deszczowym strumieniem i systemem Anti-calc, który przeciwdziała osadzeniu się kamienia. Kupując zestaw, masz pewność, że wszystkie elementy będą ze sobą idealnie pasowały. Montaż podtynkowy zapewnia estetyczny i minimalistyczny wygląd, w chromowe wykończenie wpasuje się zarówno w klasyczny jak i nowoczesny aranż.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Therm |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | BXYZ0ECT |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 46 X 33 X 19 CM |
| Waga brutto: | 8.200 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
BXYZ0ECT
Pielegnacja powierzchni armatura natryski - Surface care for fittings manual
Konserwacja natryski - conservation showers manual
czyszczenie_dysz_cleaning_nozzles_manual
BXY_X44M_X44T_manual
XXX_X51S-instrukcja
BXY_X44M_X44T_manual_2
Chrom
Deante_Gwarancja_PL
EN Atest-PZH-Natryski Baterie
PL Atest-PZH-Natryski Baterie
Deklaracja właściwości użytkowych BTERM 2020
Opinie
Pytania i odpowiedzi









opis produktu
Zestaw prysznicowy podtynkowy składa się z termostatycznej baterii, prostokątnej głowicy natryskowej oraz słuchawki z optymalnym, deszczowym strumieniem i systemem Anti-calc, który przeciwdziała osadzeniu się kamienia. Kupując zestaw, masz pewność, że wszystkie elementy będą ze sobą idealnie pasowały. Montaż podtynkowy zapewnia estetyczny i minimalistyczny wygląd, w chromowe wykończenie wpasuje się zarówno w klasyczny jak i nowoczesny aranż.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Therm |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | BXYZ0ECT |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 46 X 33 X 19 CM |
| Waga brutto: | 8.200 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
BXYZ0ECT
Pielegnacja powierzchni armatura natryski - Surface care for fittings manual
Konserwacja natryski - conservation showers manual
czyszczenie_dysz_cleaning_nozzles_manual
BXY_X44M_X44T_manual
XXX_X51S-instrukcja
BXY_X44M_X44T_manual_2
Chrom
Deante_Gwarancja_PL
EN Atest-PZH-Natryski Baterie
PL Atest-PZH-Natryski Baterie
Deklaracja właściwości użytkowych BTERM 2020
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw prysznicowy podtynkowy termostatyczny deante box chrom połysk bxyz0ect
Nr kat. 100414136
Cena katalogowa: 3 599 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 3 599 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Zestaw prysznicowy podtynkowy składa się z termostatycznej baterii, prostokątnej głowicy natryskowej oraz słuchawki z optymalnym, deszczowym strumieniem i systemem Anti-calc, który przeciwdziała osadzeniu się kamienia. Kupując zestaw, masz pewność, że wszystkie elementy będą ze sobą idealnie pasowały. Montaż podtynkowy zapewnia estetyczny i minimalistyczny wygląd, w chromowe wykończenie wpasuje się zarówno w klasyczny jak i nowoczesny aranż.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Therm |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | BXYZ0ECT |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 46 X 33 X 19 CM |
| Waga brutto: | 8.200 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
BXYZ0ECT
Pielegnacja powierzchni armatura natryski - Surface care for fittings manual
Konserwacja natryski - conservation showers manual
czyszczenie_dysz_cleaning_nozzles_manual
BXY_X44M_X44T_manual
XXX_X51S-instrukcja
BXY_X44M_X44T_manual_2
Chrom
Deante_Gwarancja_PL
EN Atest-PZH-Natryski Baterie
PL Atest-PZH-Natryski Baterie
Deklaracja właściwości użytkowych BTERM 2020
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


