zestaw półek mobi 3p biały
Nr kat. 100376069
opis produktu
Zestaw Półek Mobi 3p Biały to elegancka propozycja dla miłośników nowoczesnego designu i praktycznych rozwiązań, idealna do salonu, sypialni lub biura. Zestaw tworzą trzy wiszące półki ścienne o szerokościach 80, 60 i 40 cm, które pozwalają w estetyczny sposób uporządkować książki, ozdoby lub drobiazgi. Produkt wykonany z wytrzymałej płyty laminowanej, wzmocnionej obrzeżem ABS, charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia i łatwością w pielęgnacji, jego klasyczny biały kolor wprowadza do pomieszczenia współczesną elegancję.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Dodatkowe półki |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek otwartych: | 3 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Zestaw Półek Mobi 3p Biały to elegancka propozycja dla miłośników nowoczesnego designu i praktycznych rozwiązań, idealna do salonu, sypialni lub biura. Zestaw tworzą trzy wiszące półki ścienne o szerokościach 80, 60 i 40 cm, które pozwalają w estetyczny sposób uporządkować książki, ozdoby lub drobiazgi. Produkt wykonany z wytrzymałej płyty laminowanej, wzmocnionej obrzeżem ABS, charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia i łatwością w pielęgnacji, jego klasyczny biały kolor wprowadza do pomieszczenia współczesną elegancję.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Dodatkowe półki |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek otwartych: | 3 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw półek mobi 3p biały
Nr kat. 100376069
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






