zestaw podtynkowy wc stelaż geberit sigma miska wc cersanit zen
Nr kat. 100582388
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Zestawy podtynkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Zen |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Regulacja spłukiwania: | 3/6l |
| Głębokość miski: | 51 cm |
| Gwarancja stelaża: | 10 a |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Klasyczny |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| System spłukiwania wody: | Mechaniczny |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Szerokość: | 50 cm |
| Kolor: | bia |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Zestawy podtynkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Zen |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Regulacja spłukiwania: | 3/6l |
| Głębokość miski: | 51 cm |
| Gwarancja stelaża: | 10 a |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Klasyczny |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| System spłukiwania wody: | Mechaniczny |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Szerokość: | 50 cm |
| Kolor: | bia |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw podtynkowy wc stelaż geberit sigma miska wc cersanit zen
Nr kat. 100582388
Zobacz inne z kolekcji











