zestaw podtynkowy wc stelaż geberit duofix sigma miska zawieszana senti torino szary mat
Nr kat. 100618280
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Zestawy podtynkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | torino |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Regulacja spłukiwania: | 2/4l |
| Głębokość miski: | 48 cm |
| Gwarancja stelaża: | 10 a |
| Zakres wysokości stelaża: | 112 cm - 132 cm |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Wirowy |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| System spłukiwania wody: | Mechaniczny |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Szerokość: | 50 cm |
| Kolor: | Szary |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Zestawy podtynkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | torino |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Regulacja spłukiwania: | 2/4l |
| Głębokość miski: | 48 cm |
| Gwarancja stelaża: | 10 a |
| Zakres wysokości stelaża: | 112 cm - 132 cm |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Wirowy |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| System spłukiwania wody: | Mechaniczny |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Szerokość: | 50 cm |
| Kolor: | Szary |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw podtynkowy wc stelaż geberit duofix sigma miska zawieszana senti torino szary mat
Nr kat. 100618280
Zobacz inne z kolekcji



