zestaw podtynkowy wc senti torino biały
Nr kat. 100618271
opis produktu
Zestaw Podtynkowy Wc Senti Torino Biały to propozycja łącząca nowoczesną technologię z ponadczasową estetyką. W skład kompletu wchodzi wytrzymały stelaż podtynkowy do lekkiej zabudowy, który gwarantuje stabilność konstrukcji oraz oszczędność miejsca. Całość uzupełnia wisząca miska WC o owalnej, eleganckiej formie. Model bezkołnierzowy, wykonany z ceramiki ułatwia utrzymanie czystości oraz podnosi standard higieny, gładkie wykończenie w białym kolorze dodaje wnętrzu elegancji. Zastosowane spłukiwanie wirowe dokładnie oczyszcza wnętrze miski, pozwalając jednocześnie na zmniejszenie zużycia wody. Zestaw wyposażony jest w mechaniczny system spłukiwania oraz wolnoopadającą deskę sedesową z funkcją szybkiego demontażu, wykonaną z odpornego duroplastu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Zestawy podtynkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | torino |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Regulacja spłukiwania: | 3/6l |
| Głębokość miski: | 48 cm |
| Gwarancja stelaża: | 10 a |
| Zakres głębokości stelaża: | 15 cm - 20 cm |
| Zakres wysokości stelaża: | 117 cm - 137 cm |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Wirowy |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| System spłukiwania wody: | Mechaniczny |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Szerokość: | 50 cm |
| Kolor: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Zestaw Podtynkowy Wc Senti Torino Biały to propozycja łącząca nowoczesną technologię z ponadczasową estetyką. W skład kompletu wchodzi wytrzymały stelaż podtynkowy do lekkiej zabudowy, który gwarantuje stabilność konstrukcji oraz oszczędność miejsca. Całość uzupełnia wisząca miska WC o owalnej, eleganckiej formie. Model bezkołnierzowy, wykonany z ceramiki ułatwia utrzymanie czystości oraz podnosi standard higieny, gładkie wykończenie w białym kolorze dodaje wnętrzu elegancji. Zastosowane spłukiwanie wirowe dokładnie oczyszcza wnętrze miski, pozwalając jednocześnie na zmniejszenie zużycia wody. Zestaw wyposażony jest w mechaniczny system spłukiwania oraz wolnoopadającą deskę sedesową z funkcją szybkiego demontażu, wykonaną z odpornego duroplastu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Zestawy podtynkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | torino |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Regulacja spłukiwania: | 3/6l |
| Głębokość miski: | 48 cm |
| Gwarancja stelaża: | 10 a |
| Zakres głębokości stelaża: | 15 cm - 20 cm |
| Zakres wysokości stelaża: | 117 cm - 137 cm |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Wirowy |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| System spłukiwania wody: | Mechaniczny |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Szerokość: | 50 cm |
| Kolor: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw podtynkowy wc senti torino biały
Nr kat. 100618271
Zobacz inne z kolekcji




