zestaw podtynkowy wc laveo akan miska wc desna przycisk grafit vmdd600s
Nr kat. 100523116
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Zestawy podtynkowe |
|---|---|
| Marka: | Laveo |
| Kolekcja: | desna |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Kod producenta: | VMDD600S |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Szerokość miski: | 37 cm |
| Wysokość miski: | 32 cm |
| Głębokość miski: | 49 cm |
| Zakres wysokości stelaża: | 115 cm - 139 cm |
| Szerokość stelaża: | 52.50 cm |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Klasyczny |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | Laveo |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| System spłukiwania wody: | Mechaniczny |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 115 cm |
| Szerokość: | 52.50 cm |
| Kształt deski WC: | Owalny |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Zestawy podtynkowe |
|---|---|
| Marka: | Laveo |
| Kolekcja: | desna |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Kod producenta: | VMDD600S |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Szerokość miski: | 37 cm |
| Wysokość miski: | 32 cm |
| Głębokość miski: | 49 cm |
| Zakres wysokości stelaża: | 115 cm - 139 cm |
| Szerokość stelaża: | 52.50 cm |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Klasyczny |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | Laveo |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| System spłukiwania wody: | Mechaniczny |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 115 cm |
| Szerokość: | 52.50 cm |
| Kształt deski WC: | Owalny |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw podtynkowy wc laveo akan miska wc desna przycisk grafit vmdd600s
Nr kat. 100523116
Zobacz inne z kolekcji






