zestaw podtynkowy wc cersanit miska larga pro oval stelaż system bez przycisku s4038-001
Nr kat. 100626967
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Zestawy podtynkowe |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Kolekcja: | Larga Pro |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Szerokość miski: | 35.50 cm |
| Wysokość miski: | 35.50 cm |
| Głębokość miski: | 53 cm |
| Gwarancja stelaża: | 10 a |
| Zakres głębokości stelaża: | 15 cm - 20 cm |
| Zakres wysokości stelaża: | 117 cm - 137 cm |
| Szerokość stelaża: | 50 cm |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Wirowy |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Kształt deski WC: | Owalny |
| Nowość: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Zestawy podtynkowe |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Kolekcja: | Larga Pro |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Szerokość miski: | 35.50 cm |
| Wysokość miski: | 35.50 cm |
| Głębokość miski: | 53 cm |
| Gwarancja stelaża: | 10 a |
| Zakres głębokości stelaża: | 15 cm - 20 cm |
| Zakres wysokości stelaża: | 117 cm - 137 cm |
| Szerokość stelaża: | 50 cm |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Wirowy |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Kształt deski WC: | Owalny |
| Nowość: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw podtynkowy wc cersanit miska larga pro oval stelaż system bez przycisku s4038-001
Nr kat. 100626967
Zobacz inne z kolekcji







