zestaw ogrodowy vista caffe nature
Nr kat. 100538811
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: |
|
|---|---|
| Materiał konstrukcji: | Stalowe |
| Konstrukcja siedziska: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor mebla: | Nature |
| Zawartość zestawu: | 2 fotele, sofa, stolik |
| Kolor: | Szare |
| Dostawca: | Focus Garden |
| Maksymalna ilość osób: | 4 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 80 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał siedziska: | Tkanina poliestrowa |
| Materiał blatu: | SZKŁO |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
| Nowość: | Tak |
Focus Garden Sp. z o.o. BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO 3 61-144 POZNAŃ POLSKA janusz.zagorski@focusgarden.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: |
|
|---|---|
| Materiał konstrukcji: | Stalowe |
| Konstrukcja siedziska: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor mebla: | Nature |
| Zawartość zestawu: | 2 fotele, sofa, stolik |
| Kolor: | Szare |
| Dostawca: | Focus Garden |
| Maksymalna ilość osób: | 4 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 80 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał siedziska: | Tkanina poliestrowa |
| Materiał blatu: | SZKŁO |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
| Nowość: | Tak |
Focus Garden Sp. z o.o. BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO 3 61-144 POZNAŃ POLSKA janusz.zagorski@focusgarden.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw ogrodowy vista caffe nature
Nr kat. 100538811
Wybrane dla Ciebie







