zestaw ogrodowy trivento 3 dining grey
Nr kat. 100456851
opis produktu
ZESTAW OGRODOWY TRIVENTO 3 DINING GREY to pięcioosobowy zestaw mebli ogrodowych o funkcji jadalniano-wypoczynkowej. Estetyczny komplet utrzymany w szarym odcieniu wyróżnia się ponadczasowym i ekskluzywnym wyglądem. Technorattanowa obudowa, jak również aluminiowy stelaż i przeszklony blat stołu są nie tylko łatwe w utrzymaniu czystości, ale też odporne na czynniki atmosferyczne. Prezentowana oferta obejmuje: sofę (szer. 187 cm, głęb. 85 cm, wys. 100 cm), dwa fotele (szer. 73 cm, głęb. 85 cm, wys. 100 cm), stół z blatem ze szkła hartowanego (dł. 140 cm, szer. 80 cm, wys. 70 cm) oraz poduszki z zamkiem błyskawicznym.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: |
|
|---|---|
| Materiał konstrukcji: | Technorattanowe |
| Konstrukcja siedziska: | Technorattan |
| Kolor mebla: | Grey |
| Zawartość zestawu: | Stół, sofa, fotel |
| Kolor: | Szare |
| Dostawca: | Focus Garden |
| Maksymalna ilość osób: | 5 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 140 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał siedziska: | Technorattan |
| Materiał blatu: | Szkło hartowane |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ZESTAW OGRODOWY TRIVENTO 3 DINING GREY to pięcioosobowy zestaw mebli ogrodowych o funkcji jadalniano-wypoczynkowej. Estetyczny komplet utrzymany w szarym odcieniu wyróżnia się ponadczasowym i ekskluzywnym wyglądem. Technorattanowa obudowa, jak również aluminiowy stelaż i przeszklony blat stołu są nie tylko łatwe w utrzymaniu czystości, ale też odporne na czynniki atmosferyczne. Prezentowana oferta obejmuje: sofę (szer. 187 cm, głęb. 85 cm, wys. 100 cm), dwa fotele (szer. 73 cm, głęb. 85 cm, wys. 100 cm), stół z blatem ze szkła hartowanego (dł. 140 cm, szer. 80 cm, wys. 70 cm) oraz poduszki z zamkiem błyskawicznym.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: |
|
|---|---|
| Materiał konstrukcji: | Technorattanowe |
| Konstrukcja siedziska: | Technorattan |
| Kolor mebla: | Grey |
| Zawartość zestawu: | Stół, sofa, fotel |
| Kolor: | Szare |
| Dostawca: | Focus Garden |
| Maksymalna ilość osób: | 5 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 140 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał siedziska: | Technorattan |
| Materiał blatu: | Szkło hartowane |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw ogrodowy trivento 3 dining grey
Nr kat. 100456851
Wybrane dla Ciebie











