zestaw ogrodowy sydney dark grey / dark grey
Nr kat. 100538770
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zestaw ogrodowy |
|---|---|
| Rodzaj: |
|
| Materiał konstrukcji: | Aluminiowe |
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Kolor mebla: | Dark grey |
| Zawartość zestawu: | Stół, 6 krzeseł |
| Kolor: |
|
| Dostawca: | Focus Garden |
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 150 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Materiał siedziska: | Tkanina textilene |
| Materiał blatu: | Polywood |
| Ilość paczek w zestawie: | 4 szt |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
| Nowość: | Tak |
Focus Garden Sp. z o.o. BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO 3 61-144 POZNAŃ POLSKA janusz.zagorski@focusgarden.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zestaw ogrodowy |
|---|---|
| Rodzaj: |
|
| Materiał konstrukcji: | Aluminiowe |
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Kolor mebla: | Dark grey |
| Zawartość zestawu: | Stół, 6 krzeseł |
| Kolor: |
|
| Dostawca: | Focus Garden |
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 150 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Materiał siedziska: | Tkanina textilene |
| Materiał blatu: | Polywood |
| Ilość paczek w zestawie: | 4 szt |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
| Nowość: | Tak |
Focus Garden Sp. z o.o. BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO 3 61-144 POZNAŃ POLSKA janusz.zagorski@focusgarden.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw ogrodowy sydney dark grey / dark grey
Nr kat. 100538770














