stojak łazienkowy na papier ze szczotką wc deante silia złoty połysk adi_z732
Nr kat. 100397126
opis produktu
Stojak na papier Silia to niezwykle funkcjonalne akcesorium, które składa się z uchwytu na papier, uchwytu na zapas papieru oraz ze szczotki WC. Stojak jest niezwykle trwały, wykonany z mosiądzu. Złote, błyszczące wykończenie doskonale sprawdzi się zarówno w kuchniach retro, jak i tych glamour.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria stawiane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Wysokość: | 60 cm |
| Szerokość: | 31.2 cm |
| Głębokość: | 15 cm |
| Symbol producenta: | ADI_Z732 |
| Waga brutto: | 3.670 kg |
| Informacje dodatkowe: | Dostępne w różnych kolorach |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stojak na papier Silia to niezwykle funkcjonalne akcesorium, które składa się z uchwytu na papier, uchwytu na zapas papieru oraz ze szczotki WC. Stojak jest niezwykle trwały, wykonany z mosiądzu. Złote, błyszczące wykończenie doskonale sprawdzi się zarówno w kuchniach retro, jak i tych glamour.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria stawiane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Wysokość: | 60 cm |
| Szerokość: | 31.2 cm |
| Głębokość: | 15 cm |
| Symbol producenta: | ADI_Z732 |
| Waga brutto: | 3.670 kg |
| Informacje dodatkowe: | Dostępne w różnych kolorach |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stojak łazienkowy na papier ze szczotką wc deante silia złoty połysk adi_z732
Nr kat. 100397126
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





