zestaw do serwowania dowan ceramiczny 4 szt.
Nr kat. 100364425
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komplety obiadowe |
|---|---|
| Dostawca: | Homla |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 0 cm |
| Długość: | 0 cm |
| Wysokość: | 0 cm |
| Materiał wykonania: | Kamionka |
| Kolekcja: | BASIC |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komplety obiadowe |
|---|---|
| Dostawca: | Homla |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 0 cm |
| Długość: | 0 cm |
| Wysokość: | 0 cm |
| Materiał wykonania: | Kamionka |
| Kolekcja: | BASIC |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw do serwowania dowan ceramiczny 4 szt.
Nr kat. 100364425







