zestaw 2 puf cancun kremowy naturalny
Nr kat. 100620659
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Puf |
|---|---|
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Halmar |
| Kolor stelażu: | Drewniany naturalny |
| Materiał siedziska: | Tkanina boucle |
| Kolor tapicerki: | Kremowe |
| Materiał stelażu: |
|
| Szerokość: | 38 cm |
| Wysokość: | 43 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Wysokość siedziska: | 43 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Puf |
|---|---|
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Halmar |
| Kolor stelażu: | Drewniany naturalny |
| Materiał siedziska: | Tkanina boucle |
| Kolor tapicerki: | Kremowe |
| Materiał stelażu: |
|
| Szerokość: | 38 cm |
| Wysokość: | 43 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Wysokość siedziska: | 43 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw 2 puf cancun kremowy naturalny
Nr kat. 100620659
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









