wieszak z lustrem tips dąb sonoma
Nr kat. 100208940
opis produktu
WIESZAK Z LUSTREM TIPS DĄB SONOMA jest niezbędnym produktem w każdym przedpokoju. Prosta forma, duże lustro i dodatkowa półka zapewniającą miejsce na czapki czy rękawiczki sprawia, że wieszak jest nie tylko elegancki ale również funkcjonalny. Mebel wykonany jest z płyty meblowej. Produkt jest do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Wieszak |
|---|---|
| System meblowy: | Tips |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 153 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
WIESZAK Z LUSTREM TIPS DĄB SONOMA jest niezbędnym produktem w każdym przedpokoju. Prosta forma, duże lustro i dodatkowa półka zapewniającą miejsce na czapki czy rękawiczki sprawia, że wieszak jest nie tylko elegancki ale również funkcjonalny. Mebel wykonany jest z płyty meblowej. Produkt jest do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Wieszak |
|---|---|
| System meblowy: | Tips |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 153 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wieszak z lustrem tips dąb sonoma
Nr kat. 100208940
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





