wieszak ubraniowy wu11 czarny
Nr kat. 100622484
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Wieszak |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: | Klasyczny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 97 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Wieszak |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: | Klasyczny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 97 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wieszak ubraniowy wu11 czarny
Nr kat. 100622484
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



