wieszak ubraniowy lima dąb artisan z lustrem
Nr kat. 100621865
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Wieszak |
|---|---|
| System meblowy: | Lima - dąb sonoma |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Klasyczny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 120 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Kolor frontu: | Dąb artisan |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Wieszak |
|---|---|
| System meblowy: | Lima - dąb sonoma |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Klasyczny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 120 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Kolor frontu: | Dąb artisan |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wieszak ubraniowy lima dąb artisan z lustrem
Nr kat. 100621865
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



