wieszak ubraniowy clif 100 dąb artisan
Nr kat. 100620971
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Wieszak |
|---|---|
| System meblowy: | Clif - dąb artisan |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 15 cm |
| Głębokość: | 1.5 cm |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Wieszak |
|---|---|
| System meblowy: | Clif - dąb artisan |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 15 cm |
| Głębokość: | 1.5 cm |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wieszak ubraniowy clif 100 dąb artisan
Nr kat. 100620971
Przeglądaj inne z kolekcji



