wieszak perugia peag02 fresko / old style
Nr kat. 100530030
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Wieszak |
|---|---|
| System meblowy: | Perugia |
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Pomieszczenie: |
|
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 79.9 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 29.6 cm |
| Kolor frontu: | Fresko |
Meble WÓJCIK Sp. z o.o. MAZURSKA 45 82-300 ELBLĄG POLSKA k.raszewski@meblewojcik.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Wieszak |
|---|---|
| System meblowy: | Perugia |
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Pomieszczenie: |
|
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 79.9 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 29.6 cm |
| Kolor frontu: | Fresko |
Meble WÓJCIK Sp. z o.o. MAZURSKA 45 82-300 ELBLĄG POLSKA k.raszewski@meblewojcik.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wieszak perugia peag02 fresko / old style
Nr kat. 100530030
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




