wieszak mati mi15 1d dąb cremona cotta / czarny
Nr kat. 100508540
opis produktu
Wieszak Mati Mi15 1D dąb Cremona Cotta / czarny to mebel do przedpokoju, który zapewnia wnętrzu funkcjonalność, zaś domownikom – codzienną wygodę użytkowania. Prezentowany wariant utrzymany jest w jasnym odcieniu beżu z nutą szarości, która doskonale odnajdzie się w wielu współczesnych aranżacjach. Mebel w stylu nowoczesnym wyróżnia struktura imitująca usłojenie dębu, a także dekoracja w postaci pionowych listew. Zastosowane tralki nadają całości oryginalne wykończenie oraz wysmuklają wizualnie mebel. Model z pojedynczą szafką, siedziskiem, górną półką oraz wieszakami powstał z płyty laminowanej oraz płyty MDF pokrytej folią. Wymiary powyższego mebla sięgają 64.5 cm szerokości, 198 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Wieszak |
|---|---|
| System meblowy: | Mati |
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Liveo |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 64.5 cm |
| Wysokość: | 198 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Dąb cremona cotta / czarny |
| Grubość płyty: | 16 mm |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wieszak Mati Mi15 1D dąb Cremona Cotta / czarny to mebel do przedpokoju, który zapewnia wnętrzu funkcjonalność, zaś domownikom – codzienną wygodę użytkowania. Prezentowany wariant utrzymany jest w jasnym odcieniu beżu z nutą szarości, która doskonale odnajdzie się w wielu współczesnych aranżacjach. Mebel w stylu nowoczesnym wyróżnia struktura imitująca usłojenie dębu, a także dekoracja w postaci pionowych listew. Zastosowane tralki nadają całości oryginalne wykończenie oraz wysmuklają wizualnie mebel. Model z pojedynczą szafką, siedziskiem, górną półką oraz wieszakami powstał z płyty laminowanej oraz płyty MDF pokrytej folią. Wymiary powyższego mebla sięgają 64.5 cm szerokości, 198 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Wieszak |
|---|---|
| System meblowy: | Mati |
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Liveo |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 64.5 cm |
| Wysokość: | 198 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Dąb cremona cotta / czarny |
| Grubość płyty: | 16 mm |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wieszak mati mi15 1d dąb cremona cotta / czarny
Nr kat. 100508540
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











