wieszak łazienkowy na ręcznik tres złoty 16123601or
Nr kat. 100508069
opis produktu
Wieszak Łazienkowy Na Ręcznik Tres Złoty 16123601or to stylowy dodatek, który nadaje łazience wyjątkowy charakter. Jego forma oparta na pojedynczym okrągłym relingu o długości 48 cm, zapewnia praktyczne miejsce na ręcznik, sprzyjając organizacji przestrzeni. Produkt wykonany z trwałego materiału i wykończony w eleganckim złotym kolorze z połyskiem, podkreśla nowoczesny wystrój wnętrza. Estetyczny, ukryty system mocowania sprawia, że wieszak idealnie komponuje się z aranżacją. Model dostępny jest w różnych kolorach oraz rozmiarach, objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Dostawca: | TRES POLSKA SP. Z O.O. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Szerokość: | 48 cm |
| Głębokość: | 7 cm |
| Symbol producenta: | 16123601OR |
| Waga brutto: | 0.600 kg |
| Informacje dodatkowe: |
|
TRES POLSKA SP. Z O.O. TRAKTOROWA 192 91-218 ŁÓDŹ POLSKA polska@tresgriferia.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wieszak Łazienkowy Na Ręcznik Tres Złoty 16123601or to stylowy dodatek, który nadaje łazience wyjątkowy charakter. Jego forma oparta na pojedynczym okrągłym relingu o długości 48 cm, zapewnia praktyczne miejsce na ręcznik, sprzyjając organizacji przestrzeni. Produkt wykonany z trwałego materiału i wykończony w eleganckim złotym kolorze z połyskiem, podkreśla nowoczesny wystrój wnętrza. Estetyczny, ukryty system mocowania sprawia, że wieszak idealnie komponuje się z aranżacją. Model dostępny jest w różnych kolorach oraz rozmiarach, objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Dostawca: | TRES POLSKA SP. Z O.O. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Szerokość: | 48 cm |
| Głębokość: | 7 cm |
| Symbol producenta: | 16123601OR |
| Waga brutto: | 0.600 kg |
| Informacje dodatkowe: |
|
TRES POLSKA SP. Z O.O. TRAKTOROWA 192 91-218 ŁÓDŹ POLSKA polska@tresgriferia.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wieszak łazienkowy na ręcznik tres złoty 16123601or
Nr kat. 100508069
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




