wieszak łazienkowy na ręcznik laveo miri czarny mat alm_716s
Nr kat. 100415788
opis produktu
Wieszak łazienkowy na ręcznik Laveo Miri czarny mat alm_716s to propozycja, która idealnie dopełni wnętrza nowoczesne, utrzymane w stylu skandynawskim, loft oraz eklektycznym. Prezentowany wieszak łazienkowy czarny posiada matowe wykończenie powierzchni oraz prostą formę, która stanowi ponadczasowe rozwiązanie. Model o wymiarach sięgających 61 cm szerokości, 7 cm głębokości oraz 6 cm wysokości wykonany został z niezawodnej stali, które zapewnia nieskazitelny wygląd powierzchni przy minimalnym stopniu pielęgnacji. Ponadto akcesoria łazienkowe stalowe nie ulegają zarysowaniom, odbarwieniom, a także szkodliwemu działaniu wilgoci oraz detergentów.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal |
| Kolekcja: | Miri |
| Dostawca: | Laveo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Wysokość: | 6 cm |
| Szerokość: | 61 cm |
| Głębokość: | 7 cm |
| Symbol producenta: | ALM_716S |
| Waga brutto: | 0.440 kg |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wieszak łazienkowy na ręcznik Laveo Miri czarny mat alm_716s to propozycja, która idealnie dopełni wnętrza nowoczesne, utrzymane w stylu skandynawskim, loft oraz eklektycznym. Prezentowany wieszak łazienkowy czarny posiada matowe wykończenie powierzchni oraz prostą formę, która stanowi ponadczasowe rozwiązanie. Model o wymiarach sięgających 61 cm szerokości, 7 cm głębokości oraz 6 cm wysokości wykonany został z niezawodnej stali, które zapewnia nieskazitelny wygląd powierzchni przy minimalnym stopniu pielęgnacji. Ponadto akcesoria łazienkowe stalowe nie ulegają zarysowaniom, odbarwieniom, a także szkodliwemu działaniu wilgoci oraz detergentów.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal |
| Kolekcja: | Miri |
| Dostawca: | Laveo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Wysokość: | 6 cm |
| Szerokość: | 61 cm |
| Głębokość: | 7 cm |
| Symbol producenta: | ALM_716S |
| Waga brutto: | 0.440 kg |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wieszak łazienkowy na ręcznik laveo miri czarny mat alm_716s
Nr kat. 100415788
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





