wieszak łazienkowy na ręcznik deante temisto mosiądz szczotkowany adt_m621
Nr kat. 100531544
opis produktu
Wieszak na ręcznik Temisto to doskonałe połączenie stylu i funkcjonalności. Jego design łączy elementy vintage z nowoczesnymi rozwiązaniami, a ręcznie dopracowane detale nadają mu wyjątkowego charakteru. Wykończenie w mosiądzu wprowadza ciepło i klasyczny urok, idealnie pasując do łazienek w stylu retro.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | stal_szczotkowana |
| Kolekcja: | temisto |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Mosiądz |
| Wysokość: | 5 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 7 cm |
| Symbol producenta: | ADT_M621 |
| Waga brutto: | 0.410 kg |
| Informacje dodatkowe: |
|
| Nowość: | Tak |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wieszak na ręcznik Temisto to doskonałe połączenie stylu i funkcjonalności. Jego design łączy elementy vintage z nowoczesnymi rozwiązaniami, a ręcznie dopracowane detale nadają mu wyjątkowego charakteru. Wykończenie w mosiądzu wprowadza ciepło i klasyczny urok, idealnie pasując do łazienek w stylu retro.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | stal_szczotkowana |
| Kolekcja: | temisto |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Mosiądz |
| Wysokość: | 5 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 7 cm |
| Symbol producenta: | ADT_M621 |
| Waga brutto: | 0.410 kg |
| Informacje dodatkowe: |
|
| Nowość: | Tak |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wieszak łazienkowy na ręcznik deante temisto mosiądz szczotkowany adt_m621
Nr kat. 100531544
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








